ABM11W-38.4000MHZ-6-D1X-T3
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2164887-ABM11W-38.4000MHZ-6-D1X-T3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ABM11W-38.4000MHZ-6-D1X-T3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
38.4 MHz ±10ppm Crystal 6pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ABM11W
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار6pF
ESR (مقاومت سری معادل) 40 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.020" (0.50mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±20ppm
تحمل فرکانس±10ppm
فرکانس 38.4 MHz