Q 38,40-JXS21-10-10/15-T1-FU-WA-LF
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
قسمت # NOVA:
282-1794344-Q 38,40-JXS21-10-10/15-T1-FU-WA-LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
38.4 MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead