SXT32412BA48-20.000MT
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2256029-SXT32412BA48-20.000MT
شماره قطعه سازنده:
SXT32412BA48-20.000MT
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
20 MHz ±30ppm Crystal 12pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهSuntsu Electronics, Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله SXT324
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار12pF
ESR (مقاومت سری معادل) 50 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.031" (0.80mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±50ppm
تحمل فرکانس±30ppm
فرکانس 20 MHz