RB8532-36-0M8
CMC 830UH 36A 3LN TH
قسمت # NOVA:
318-2525811-RB8532-36-0M8
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RB8532-36-0M8
بسته استاندارد:
16
برگه اطلاعات فنی:
830 µH @ 400 Hz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 36A DCR 2.3mOhm (Typ)
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهSchaffner EMC Inc.
RoHS 1
سلسلهRB
رتبه بندی ولتاژ - DC1000V (1kV)
رتبه بندی ولتاژ - AC600V
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 2.992" L x 2.480" W (76.00mm x 63.00mm)
شماره محصول پایه RB8532
بسته / موردVertical, 6 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 830 µH @ 400 Hz
تعداد خطوط3
رتبه فعلی (حداکثر)36A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 2.3mOhm (Typ)
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 3.228" (82.00mm)