RB6532-25-0M5
CMC 470UH 25A 3LN TH
قسمت # NOVA:
318-2558239-RB6532-25-0M5
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RB6532-25-0M5
بسته استاندارد:
64
برگه اطلاعات فنی:
470 µH @ 400 Hz 3 Line Common Mode Choke Through Hole 25A DCR 2.4mOhm (Typ)
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهSchaffner EMC Inc.
RoHS 1
سلسلهRB
رتبه بندی ولتاژ - DC1000V (1kV)
رتبه بندی ولتاژ - AC600V
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 2.283" L x 2.165" W (58.00mm x 55.00mm)
شماره محصول پایه RB6532
بسته / موردVertical, 6 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 470 µH @ 400 Hz
تعداد خطوط3
رتبه فعلی (حداکثر)25A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 2.4mOhm (Typ)
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 2.283" (58.00mm)