KCZ1210AH900HRTD25
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD AECQ200
قسمت # NOVA:
318-2526578-KCZ1210AH900HRTD25
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
KCZ1210AH900HRTD25
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1.75Ohm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهKCZ-AH
رتبه بندی ولتاژ - DC5V
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
بسته / مورد0504 (1210 Metric), 4 Lead
تعداد خطوط2
امپدانس @ فرکانس 90 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)100mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 1.75Ohm
امکانات -
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترSignal Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.024" (0.60mm)