KCZ1210DH500HRTD25
COMMON MODE FILTERS FOR AUTOMOBI
قسمت # NOVA:
318-2561801-KCZ1210DH500HRTD25
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
KCZ1210DH500HRTD25
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 45 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 2.5Ohm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهKCZ-DH
رتبه بندی ولتاژ - DC5V
رتبه بندی ولتاژ - AC-
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
بسته / مورد0504 (1210 Metric), 4 Lead
تعداد خطوط2
امپدانس @ فرکانس 45 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)100mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 2.5Ohm
امکانات -
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترSignal Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.024" (0.60mm)