SI5347A-D-GM
IC BASE/BLANK PROTOTYPING 64QFN
قسمت # NOVA:
34-3096266-SI5347A-D-GM
شماره قطعه سازنده:
SI5347A-D-GM
برگه اطلاعات فنی:
IC 712.5MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 64-QFN (9x9)
شماره محصول پایه SI5347
تقسیم کننده / ضرب کنندهYes/No
تامین کننده ولتاژ1.71V ~ 3.47V
فرکانس - حداکثر 712.5MHz