SI5347A-A-GM
IC CLK BUFFER PLL 64QFN
قسمت # NOVA:
34-3096136-SI5347A-A-GM
شماره قطعه سازنده:
SI5347A-A-GM
بسته استاندارد:
260
برگه اطلاعات فنی:
IC 712.5MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad
More Information
دسته بندیساعت/زمان - مولدهای ساعت، PLL، سینت سایزرهای فرکانس
Package case 64-VFQFN Exposed Pad
سازندهSkyworks Solutions Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 64-QFN (9x9)
ورودیLVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal
خروجی CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
PLLYes
نسبت - ورودی:خروجی5:8
دیفرانسیل - ورودی:خروجیYes/Yes
تقسیم کننده / ضرب کنندهYes/No
تامین کننده ولتاژ1.71V ~ 3.47V
فرکانس - حداکثر 712.5MHz