BAB11601R00KE
1 OHMS 10% 500 WATT CASE
قسمت # NOVA:
514-1100836-BAB11601R00KE
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BAB11601R00KE
بسته استاندارد:
5
برگه اطلاعات فنی:
1 Ohms ±10% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor
More Information
دسته بندیمقاومت های پایه شاسی
سازندهOhmite
RoHS 1
سلسلهBA
پوشش، نوع مسکنAluminum
اندازه / ابعاد6.299" L x 3.740" W (160.00mm x 95.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)1.181" (30.00mm)
بسته / موردRadial, Rectangular Case
دمای عملیاتی -
ترکیب بندیWirewound
توان (وات) 500W
میزان شکست-
سبک سربWire Leads
تحمل±10%
ضریب دمای-
ویژگی نصبFlanges
امکانات -
مقاومت 1 Ohms