BRT500-0R5J8
RES CHAS MNT 0.5 OHM 5% 500W
قسمت # NOVA:
514-989484-BRT500-0R5J8
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BRT500-0R5J8
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
500 mOhms ±5% 500W Metal Clad Chassis Mount Resistor
More Information
دسته بندیمقاومت های پایه شاسی
سازندهRiedon
RoHS 1
سلسلهBRT
پوشش، نوع مسکن-
اندازه / ابعاد13.189" L x 1.181" W (335.00mm x 30.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)2.382" (60.50mm)
بسته / موردRadial, Rectangular Case
دمای عملیاتی -55°C ~ 200°C
ترکیب بندیMetal Clad
توان (وات) 500W
میزان شکست-
سبک سربQuick Connects, 0.250" (6.35mm)
تحمل±5%
ضریب دمای±260ppm/°C
ویژگی نصبBrackets
امکانات Moisture Resistant
مقاومت 500 mOhms