EEF-HX0E331R6
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
قسمت # NOVA:
62-276927-EEF-HX0E331R6
شماره قطعه سازنده:
EEF-HX0E331R6
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 2.5 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 6mOhm 1000 Hrs @ 125°C
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهSP-Cap HX
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 6mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه EEF-HX
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.1000 Hrs @ 125°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 7.5 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی2.5 V