EEF-SX0G331XE
CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
قسمت # NOVA:
62-568046-EEF-SX0G331XE
شماره قطعه سازنده:
EEF-SX0G331XE
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 4 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 6mOhm 2000 Hrs @ 105°C
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهSP-Cap SX
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 6mOhm
اندازه / ابعاد0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)
بسته / مورد2917 (7343 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه EEF-SX
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 7.5 A @ 100 kHz
تحمل±20%
ولتاژ - نامی4 V