20SVPF560M
CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V SMD
قسمت # NOVA:
62-277102-20SVPF560M
شماره قطعه سازنده:
20SVPF560M
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
560 µF 20 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 12mOhm 5000 Hrs @ 105°C
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهOS-CON™, SVPF
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت560 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 12mOhm
اندازه / ابعاد0.394" Dia (10.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.500" (12.70mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 20SVPF
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.5000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 270 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 5.4 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی20 V