20SVPF120M
CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V SMD
قسمت # NOVA:
62-568024-20SVPF120M
شماره قطعه سازنده:
20SVPF120M
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
120 µF 20 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 25mOhm 5000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهOS-CON™, SVPF
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت120 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 25mOhm
اندازه / ابعاد0.248" Dia (6.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.236" (6.00mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 20SVPF
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.5000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس پایین 160 mA @ 120 Hz
جریان ریپل با فرکانس بالا 3.2 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی20 V