AVT20020E3R000KE
ADJ PWR RES 3 OHM 225W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1576947-AVT20020E3R000KE
شماره قطعه سازنده:
AVT20020E3R000KE
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
3 Ohms 225 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 10.512" (267.00mm) Length
More Information
دسته بندیمقاومت قدرت قابل تنظیم
سازندهVishay Huntington Electric Inc.
RoHS 1
سلسلهAVT
بسته / موردRadial, 3 Lead, Tubular
نوع نصبChassis Mount
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 225 W
قطر1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 3 Ohms
طول 10.512" (267.00mm)