AVT20020E5R000KE
ADJ PWR RES 5 OHM 225W CHAS MT
قسمت # NOVA:
416-1576991-AVT20020E5R000KE
شماره قطعه سازنده:
AVT20020E5R000KE
برگه اطلاعات فنی:
5 Ohms 225 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 10.512" (267.00mm) Length
نوع تنظیمSlide
توان (وات) 225 W
قطر1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
تحمل±10%
خاتمه دادنSolder Lug
مقاومت 5 Ohms
طول 10.512" (267.00mm)