SM-31TW104
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
NOVA-Teilenummer:
420-1598187-SM-31TW104
Hersteller-Teile-Nr:
SM-31TW104
Technisches Datenblatt:
100 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5.0 Turn Top Adjustment
WiderstandsmaterialCermet
Größe / DimensionSquare - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
AnpassungstypTop Adjustment
Leistung (Watt) 0.125W, 1/8W
Toleranz±20%
Temperaturkoeffizient±100ppm/°C
Widerstand 100 kOhms
BeendigungsstilJ Lead
Andere NamenSM-31TW 100K OHM (104)
SM-31TW104CT
SM31TW104
SM-31TW104DKR
SM-3 1TW 100K ohm(104) 01