SM-31TW502
TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
NOVA-Teilenummer:
420-1597912-SM-31TW502
Hersteller-Teile-Nr:
SM-31TW502
Technisches Datenblatt:
5 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5.0 Turn Top Adjustment
WiderstandsmaterialCermet
Größe / DimensionSquare - 0.154" L x 0.126" W x 0.154" H (3.90mm x 3.20mm x 3.90mm)
AnpassungstypTop Adjustment
Leistung (Watt) 0.125W, 1/8W
Toleranz±20%
Temperaturkoeffizient±100ppm/°C
Widerstand 5 kOhms
BeendigungsstilJ Lead
Andere NamenSM31TW502
SM-3 1TW 5K ohm(502) 01
SM-31TW502TR
SM-31TW502CT
SM-31TW502DKR
SM-31TW 5K OHM (502)