T100F-020.0M
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS
NOVA-Teilenummer:
289-1899786-T100F-020.0M
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
T100F-020.0M
Standardpaket:
250
Technisches Datenblatt:
20 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
More Information
KategorieOszillatoren
HerstellerConnor Winfield
RoHS 1
VerpackungTape & Reel (TR)
Funktion Enable/Disable
Betriebstemperatur 0°C ~ 70°C