AVT10006E250R0KE
ADJ PWR RES 250 OHM 100W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1576936-AVT10006E250R0KE
Hersteller-Teile-Nr:
AVT10006E250R0KE
Technisches Datenblatt:
250 Ohms 100 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm) 6.496" (165.00mm) Length
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 100 W
Durchmesser0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 250 Ohms
Länge 6.496" (165.00mm)