AVT02506E5R000KE
ADJ PWR RES 5 OHM 25W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1576916-AVT02506E5R000KE
Hersteller-Teile-Nr:
AVT02506E5R000KE
Technisches Datenblatt:
5 Ohms 25 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm) 2.000" (50.80mm) Length
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 25 W
Durchmesser0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 5 Ohms
Länge 2.000" (50.80mm)