D100J5R0E
ADJ PWR RES 5 OHM 100W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1592104-D100J5R0E
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
D100J5R0E
Standardpaket:
1
Technisches Datenblatt:
5 Ohms 100 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length
More Information
KategorieEinstellbarer Leistungswiderstand
HerstellerOhmite
RoHS 1
SerieDividohm®210
Paket/KofferRadial, 3 Lead, Tubular
BefestigungsartChassis Mount
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 100 W
Durchmesser0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
Toleranz±5%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 5 Ohms
Länge 6.500" (165.10mm)