D25K25RE
ADJ PWR RES 25 OHM 25W CHAS MT
NOVA-Teilenummer:
416-1577129-D25K25RE
Hersteller:
Hersteller-Teile-Nr:
D25K25RE
Standardpaket:
1
Technisches Datenblatt:
25 Ohms 25 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length
More Information
KategorieEinstellbarer Leistungswiderstand
HerstellerOhmite
RoHS 1
SerieDividohm®210
Paket/KofferRadial, 3 Lead, Tubular
BefestigungsartChassis Mount
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 25 W
Durchmesser0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 25 Ohms
Länge 2.000" (50.80mm)