AVE030020ER120KE
ADJ PWR RES 120M OHM 300W CHAS
NOVA-Teilenummer:
416-1576966-AVE030020ER120KE
Hersteller-Teile-Nr:
AVE030020ER120KE
Technisches Datenblatt:
120 mOhms 300 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length
AnpassungstypSlide
Leistung (Watt) 300 W
Durchmesser1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
Toleranz±10%
BeendigungSolder Lug
Widerstand 120 mOhms
Länge 8.500" (215.90mm)