SI5347A-D-GM
IC BASE/BLANK PROTOTYPING 64QFN
NOVA Part#:
34-3096266-SI5347A-D-GM
Manufacturer:
Manufacturer Part No:
SI5347A-D-GM
Technical Datasheet:
IC 712.5MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad
| RoHS | 1 | |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Supplier Device Package | 64-QFN (9x9) | |
| Base Product Number | SI5347 | |
| Divider/Multiplier | Yes/No | |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.47V | |
| Frequency - Max | 712.5MHz | |