BCR400WH6327XTSA1
IC ACTIVE BIAS CONTROLLER SOT343
NOVA Part#:
13-921301-BCR400WH6327XTSA1
Manufacturer:
Manufacturer Part No:
BCR400WH6327XTSA1
Standard Package:
3,000
Technical Datasheet:
Bias Controller PMIC SOT343-4-1
| Category | PMIC - Power Management - Specialized | |
| Manufacturer | Infineon Technologies | |
| RoHS | 1 | |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | |
| Series | Automotive, AEC-Q101 | |
| Operating Temperature | - | |
| Current - Supply | - | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 18V | |
| Base Product Number | BCR400 | |
| Package / Case | SC-82A, SOT-343 | |
| Applications | Bias Controller | |
| Other Names | BCR400WH6327XTSA1DKR 2156-BCR400WH6327XTSA1 INFINFBCR400WH6327XTSA1 BCR 400W H6327DKR-ND BCR400WH6327XTSA1CT BCR400WH6327XTSA1TR BCR 400W H6327 BCR400WH6327 BCR 400W H6327CT SP000745168 BCR 400W H6327TR-ND BCR 400W H6327-ND BCR 400W H6327CT-ND BCR 400W H6327DKR |