XLL726250.000000I
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
NOVA Part#:
289-1965801-XLL726250.000000I
Manufacturer Part No:
XLL726250.000000I
Standard Package:
100
Technical Datasheet:
250 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
More Information
CategoryOscillators
ManufacturerRenesas Electronics America Inc
RoHS 1
Function Enable/Disable
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Base Product Number XLL726
Base ResonatorCrystal
Current - Supply (Disable) (Max) -
Frequency Stability±25ppm