3312J-1-504E
TRIMMER 500K OHM 0.1W J LEAD TOP
NOVA partie #:
420-1597748-3312J-1-504E
Fabricant::
Pièce de fabricant non:
3312J-1-504E
Fiche technique:
500 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
Matériau résistifCermet
Taille / DimensionRectangular - 0.110" x 0.098" Face x 0.067" H (2.80mm x 2.50mm x 1.70mm)
Type d'ajustementTop Adjustment
Puissance (watts) 0.1W, 1/10W
Tolérance±20%
Coéfficent de température±100ppm/°C
Résistance 500 kOhms