VE0603K300R030
VARISTOR 47V 30A 0603
قسمت # NOVA:
130-2641005-VE0603K300R030
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
VE0603K300R030
بسته استاندارد:
3,500
برگه اطلاعات فنی:
47 V 30 A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0603 (1608 Metric)
More Information
دسته بندیTVS - واریستورها، MOVs
سازندهKEMET
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهAutomotive, AEC-Q200, VE
حداکثر ولت AC30 V
حداکثر ولت DC38 V
ولتاژ واریستور (حداقل)42.3 V
ولتاژ واریستور (نوع)47 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)51.7 V
جریان - موج30 A
انرژی 0.10J
ظرفیت @ فرکانس 160 pF @ 1 kHz