B72214S0140K151
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2641798-B72214S0140K151
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72214S0140K151
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
22 V 1 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 14 V | |
| حداکثر ولت DC | 18 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 19.8 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 22 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 24.2 V | |
| جریان - موج | 1 kA | |
| انرژی | 4.0J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 9950 pF @ 1 kHz | |
| بسته / مورد | Disc 14mm | |