VE1812K801R025
VARISTOR 39V 800A 1812
قسمت # NOVA:
130-2644571-VE1812K801R025
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
VE1812K801R025
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
39 V 800 A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | KEMET | |
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount | |
| سلسله | Automotive, AEC-Q200, VE | |
| حداکثر ولت AC | 25 V | |
| حداکثر ولت DC | 31 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 35.1 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 39 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 42.9 V | |
| جریان - موج | 800 A | |
| انرژی | 3.9J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 2300 pF @ 1 kHz | |