B72210S0551K101
VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
قسمت # NOVA:
130-2645318-B72210S0551K101
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72210S0551K101
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
910 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 550 V | |
| حداکثر ولت DC | 745 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 819 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 910 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 1.001 kV | |
| جریان - موج | 2.5 kA | |
| انرژی | 60J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 120 pF @ 1 kHz | |
| بسته / مورد | Disc 10mm | |