EZJ-Z0V180HA
VARISTOR 18V 10A 0402
قسمت # NOVA:
130-2642362-EZJ-Z0V180HA
شماره قطعه سازنده:
EZJ-Z0V180HA
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
18 V 10 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
More Information
دسته بندیTVS - واریستورها، MOVs
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount, MLCV
سلسله-
حداکثر ولت DC11 V
ولتاژ واریستور (نوع)18 V
جریان - موج10 A
انرژی -
ظرفیت @ فرکانس 120 pF @ 1 MHz