B72520T0250K062
VARISTOR 39V 200A 1206
قسمت # NOVA:
130-2640901-B72520T0250K062
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72520T0250K062
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
39 V 200 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCV | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 25 V | |
| حداکثر ولت DC | 31 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 35.1 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 39 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 42.9 V | |
| جریان - موج | 200 A | |
| انرژی | 1.0J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 550 pF @ 1 kHz | |