AMCV-1206H-560-T
VARISTOR 68V 250A 1206
قسمت # NOVA:
130-2649466-AMCV-1206H-560-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AMCV-1206H-560-T
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
68 V 250 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | Abracon LLC | |
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCV | |
| سلسله | - | |
| حداکثر ولت AC | 40 V | |
| حداکثر ولت DC | 56 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 61 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 68 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 75 V | |
| جریان - موج | 250 A | |
| انرژی | 1.0J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 250 pF @ 1 kHz | |