V150LA5P
VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
قسمت # NOVA:
130-2640576-V150LA5P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
V150LA5P
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
240 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | Littelfuse Inc. | |
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | LA | |
| حداکثر ولت AC | 150 V | |
| حداکثر ولت DC | 200 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 216 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 240 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 264 V | |
| جریان - موج | 2.5 kA | |
| انرژی | 25J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 360 pF @ 1 MHz | |
| بسته / مورد | Disc 10mm | |