B72214S0301K551
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2645606-B72214S0301K551
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72214S0301K551
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
470 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 300 V | |
| حداکثر ولت DC | 385 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 423 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 470 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 517 V | |
| جریان - موج | 4.5 kA | |
| انرژی | 76J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 400 pF @ 1 kHz | |
| بسته / مورد | Disc 14mm | |