V300LA20AP
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2640607-V300LA20AP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
V300LA20AP
بسته استاندارد:
600
برگه اطلاعات فنی:
470 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | Littelfuse Inc. | |
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | LA | |
| حداکثر ولت AC | 300 V | |
| حداکثر ولت DC | 405 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 423 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 470 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 517 V | |
| جریان - موج | 4.5 kA | |
| انرژی | 77J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 400 pF @ 1 MHz | |
| بسته / مورد | Disc 14mm | |