ZV20K0805121NIR1
VARISTOR SMD
قسمت # NOVA:
130-2642563-ZV20K0805121NIR1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ZV20K0805121NIR1
بسته استاندارد:
3,500
برگه اطلاعات فنی:
33 V 120 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | Bourns Inc. | |
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCV | |
| سلسله | ZV SMD | |
| حداکثر ولت AC | 20 V | |
| حداکثر ولت DC | 26 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 29.7 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 33 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 36.3 V | |
| جریان - موج | 120 A | |
| انرژی | 0.4J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 290 pF @ 1 kHz | |