MOV-14D391KTR
VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2641540-MOV-14D391KTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MOV-14D391KTR
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
390 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
More Information
دسته بندیTVS - واریستورها، MOVs
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه MOV-14
سلسله-
حداکثر ولت AC250 V
حداکثر ولت DC320 V
ولتاژ واریستور (حداقل)351 V
ولتاژ واریستور (نوع)390 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)429 V
جریان - موج4.5 kA
انرژی 100J
ظرفیت @ فرکانس 510 pF @ 1 kHz
بسته / موردDisc 14mm