B72214S0500K151
VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2644668-B72214S0500K151
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72214S0500K151
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
82 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 50 V | |
| حداکثر ولت DC | 65 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 73.8 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 82 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 90.2 V | |
| جریان - موج | 4.5 kA | |
| انرژی | 15J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 1800 pF @ 1 kHz | |
| بسته / مورد | Disc 14mm | |