B72530T0140K062
VARISTOR 22V 400A 1210
قسمت # NOVA:
130-2641092-B72530T0140K062
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72530T0140K062
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
22 V 400 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCV | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 14 V | |
| حداکثر ولت DC | 18 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 19.8 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 22 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 24.2 V | |
| جریان - موج | 400 A | |
| انرژی | 1.5J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 2000 pF @ 1 kHz | |