AVRL101A1R1NTB
VARISTOR 39V 0402
قسمت # NOVA:
130-2640858-AVRL101A1R1NTB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AVRL101A1R1NTB
بسته استاندارد:
10,000
39 V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
More Information
دسته بندیTVS - واریستورها، MOVs
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount, MLCV
سلسلهAVRL
حداکثر ولت DC10 V
ولتاژ واریستور (نوع)39 V
انرژی -
ظرفیت @ فرکانس 1.1 pF @ 1 MHz