ERZ-V14D680
VARISTOR 68V 2KA DISC 14MM
قسمت # NOVA:
130-2640417-ERZ-V14D680
شماره قطعه سازنده:
ERZ-V14D680
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
68 V 2 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm
More Information
دسته بندیTVS - واریستورها، MOVs
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
سلسلهZNR®
حداکثر ولت AC40 V
حداکثر ولت DC56 V
ولتاژ واریستور (حداقل)61 V
ولتاژ واریستور (نوع)68 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)75 V
جریان - موج2 kA
انرژی 20J
ظرفیت @ فرکانس 5500 pF @ 1 kHz
بسته / موردDisc 16mm