B72205S0110K101
VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
قسمت # NOVA:
130-2641623-B72205S0110K101
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72205S0110K101
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
18 V 100 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | EPCOS - TDK Electronics | |
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 11 V | |
| حداکثر ولت DC | 14 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 16.2 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 18 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 19.8 V | |
| جریان - موج | 100 A | |
| انرژی | 0.30J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 1750 pF @ 1 kHz | |
| بسته / مورد | Disc 5mm | |