V321DB40
VARISTOR 510V 40KA BLADE TYPE
قسمت # NOVA:
130-2643031-V321DB40
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
V321DB40
بسته استاندارد:
10
برگه اطلاعات فنی:
510 V 40 kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Blade Type, Encased
| دسته بندی | TVS - واریستورها، MOVs | |
| سازنده | Littelfuse Inc. | |
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 85°C (TA) | |
| نوع نصب | Chassis Mount | |
| سلسله | DB | |
| حداکثر ولت AC | 320 V | |
| حداکثر ولت DC | 420 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 459 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 510 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 561 V | |
| جریان - موج | 40 kA | |
| انرژی | 460J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 3800 pF @ 1 MHz | |