ERZ-E14A511S1
VARISTOR DISC 14MM 510V
قسمت # NOVA:
130-2642977-ERZ-E14A511S1
شماره قطعه سازنده:
ERZ-E14A511S1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
510 V 7.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
More Information
دسته بندیTVS - واریستورها، MOVs
سازندهPanasonic Electronic Components
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
سلسلهZNR®
حداکثر ولت AC320 V
حداکثر ولت DC410 V
ولتاژ واریستور (حداقل)459 V
ولتاژ واریستور (نوع)510 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)561 V
جریان - موج7.5 kA
انرژی 382J
ظرفیت @ فرکانس 700 pF @ 1 kHz
بسته / موردDisc 14mm