B72530T0350K062
VARISTOR 56V 250A 1210
قسمت # NOVA:
130-2640900-B72530T0350K062
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72530T0350K062
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
56 V 250 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCV | |
| سلسله | Standard | |
| حداکثر ولت AC | 35 V | |
| حداکثر ولت DC | 45 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 50.4 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 56 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 61.6 V | |
| جریان - موج | 250 A | |
| انرژی | 2.0J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 600 pF @ 1 kHz | |