B72220S2251K101
VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
قسمت # NOVA:
130-2645260-B72220S2251K101
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72220S2251K101
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
390 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | AdvanceD | |
| حداکثر ولت AC | 250 V | |
| حداکثر ولت DC | 320 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 351 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 390 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 429 V | |
| جریان - موج | 10 kA | |
| انرژی | 195J | |
| ظرفیت @ فرکانس | 940 pF @ 1 kHz | |
| بسته / مورد | Disc 20mm | |